Kolęda 2018/2019

Porządek kolęd – Dąbrówka Wielka 2018/2019

 

 

Określenie stron - Od Brzezin w kierunku na „Glijonki”:

Jagiellońska strona lewa – L

Jagiellońska strona prawa – P

Przyjaźni strona lewa – L

Przyjaźni strona prawa – P

 

 

I ks. Proboszcz

II ks. Wikary

III ks. Profesor

 

 

 

1. 1.12.2018 Sobota 14:00

II Jagiellońska 38 - 2 L

 

2. 2.12.2018 Niedziela 14:00

II Przyjaźni 17- 1

 

3. 07.12.2018 Piątek 15:00

I Przyjaźni 25B -17A

 

4. 08.12.2018 Sobota 14:00

I Przyjaźni 39- 26 5.

 

5. 09.12.2018 Niedziela 14:00

I Sikorskiego 8D i 8C, Batorego od końca

 

6. 14.12. 2018 Piątek 15:00

I Modrzejewskiej, Rolnicza od końca.

II Ks. Rychla 25- 1 od godz. 16.00 !

 

7. 15.12.2018 Sobota 14:00

I Tetmajera, Stalmacha, Orkana, od końca.

II Konstytucji 8 – 1, Sikorskiego 7 – 1.

 

8. 16.12.2018 Niedziela 15:00 !

II Wołodyjowskiego, Szymonka od końca, Sikorskiego 8B (15 - 1)

 

9. 21.12.2018 Piątek 15:00

I Braterstwa 59 -19.

 

10. 27.12.2018 Czwartek 15:00

( I kolęda przeniesiona na 9.01.2019)

II Jagiellońska 29 – 1 P

III Jagiellońska 138 - 90 L

 

11. 28.12.2018 Piątek 15:00

( I kolęda przeniesiona na 13.01.2019)

II Jagiellońska 65 -30 P

III Jagiellońska 104 - 66 P

 

12. 29.12.2018 Sobota 14:0

( I kolęda przeniesiona na 14.01.2019)

II Jagiellońska 150 – 145, 135A - 127 P,

III Jagiellońska 161B - 150A P i L.

 

13. 30.12.2018 Niedziela 14:00

II Przyjaźni 110A – 78 L

III Przyjaźni 74 - 41L

 

14. 2.01.2019 Środa 15:00

I Przyjaźni 142 - 99 P

II Przyjaźni 139B - 110B L od godz. 16:00 !

III Przyjaźni 207A - 176 L

 

15. 3.01.2019 Czwartek 15:00

I Przyjaźni 248 – 212 L

II Kocota 6 - 2, Przyjaźni 269, od godz. 16:00 !

III Przyjaźni 265C - 251 L

 

16.4.01.2019 Piątek 15:00

I Przyjaźni 95 - 48 P

III Kocota 17 – 7, Przyjaźni 272 – 270 L

 

17. 5.01.2019 Sobota 14:00

II Przyjaźni 231 – 196 P

III Przyjaźni 195 - 146 P

 

18. 06.01.2019 Niedziela 14:00

II Dołki

III Dołki

 

19. 07.01.2019 Poniedziałek 15:00

I Przyjaźni 267 - 236 P

II Sikorskiego 10 D, C, B, A, Dąbrówki od końca.

 

20. 08.01.2019 Wtorek 15:00

I Rycerska 32 - 22

II Rycerska 21 - 1 Od godz. 16.00!

 

21. 09.01.2019 Środa 15:00 

I Jagiellońska 86 - 41L

II Wajdy 19 - 1 Od godz. 16.00!

III Wajdy 34 - 2

 

22. 10.01.2019 Czwartek 15.00

I Wajdy 73 - 34A

II Sadowskiego 15 - 1 od godz. 16:00 !

 

23. 11.01.2019 Piątek 15:00

I Łużyczan, Jaracza, Matejki, od końca

II Tuwima, Rymera, Szymanowskiego, od końca, od godz. 16:00 !

 

24. 12.01.2019 Sobota 14:00

I Sadowskiego 16, 12A, 12, 11B, 11A, 10A, Gagarina od końca.

II Karłowicza 38 – 18, Sikorskiego 8A (15 - 1)

 

25. 13.01.2019 Niedziela 14:00

I Jagiellońska 126A -108 P

II Karłowicza 16 – 2

 

26. 14.01.2019 Poniedziałek 15:00

I Braterstwa 18 – 1, Jagiellońska 166 -162 P i L,

II Przyjaźni 174 - 143 L

 

27. 15.01.2019 Wtorek 15:00

Gwarków, Chrobrego od końca

Zawiszy Czarnego od końca

 

 

28.20.01.2019 Niedziela 14:00

Kolęda dodatkowa

Zapamiętaj mnie (90 dni)