OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

XXV Niedziela Zwykła

Rok A – 20.09.2020 r.

I tydzień psałterza

Bóg ze swojego daje co chce, jak chce i kiedy chce. Czy człowiek może stawiać Bogu warunki, kiedy i jak ma być miłosierny?

Kolekta na potrzeby Wydziału Teologicznego UŚ.

1. Zapraszamy na Nieszpory niedzielne o godz. 15.00.
  2. Rodziców dzieci, które mają przystąpić w roku 2021                  do I komunii św., zapraszamy we wtorek 22 września               na spotkanie do kościoła po Mszy św. wieczornej.
  3. W piątek po Mszy o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez młodzież naszej parafii.
  4. W sobotę 26 września od godz. 8.00 odwiedzimy chorych         i starszych parafian z komunią św. Zgłoszenia w zakrystii       lub kancelarii. Ze względów epidemicznych prosimy, by w czasie wizyty kapłana założyć maseczki ochronne.
  5. 30 października 2020 r. o godz. 16.00 w kościele Trójcy Św.     w Piekarach – Szarleju, odbędzie się bierzmowanie młodzieży, która przygotowywała się do przyjęcia tego sakramentu            w roku szkolnym 2019/2020 r.
  6. Dziękujemy za kolektę na Wydział Teologiczny UŚ. Kolekta
    w niedzielę 27 września na potrzeby parafii.

W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb:

+ Erny Piecuch

RIP