OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IX NIEDZIELA ZWYKŁA

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

Rok B – 16.06.2024 r.

III tydzień psałterza

Życie ludzkie można porównać do małego ziarenka, które wrzucone w ziemię powoli wzrasta i rozwija się. Jeśli człowiek współpracuje z łaską Bożą, wzrasta   w nim Bóg i staje się pełnowartościowym człowiekiem.

Kolekta na Wydział Teologiczny UŚ.

1. Z racji odpustu ku czci św. Antoniego, zapraszamy dziś na Nieszpory na Dołki o godz. 15.00.
  2. W czwartek, 20 czerwca o godz. 17.00 msza św. na zakończenie roku szkolnego. Od godz. 16.30 okazja do spowiedzi dla uczniów szkoły podstawowej.
  3. W piątek, 21 czerwca o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
    a następnie msza św. Kolekta jest zawsze przeznaczana na rzecz pomocy chrześcijanom w Syrii. Po mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu   i adoracja do godz. 17.00.
  4. W piątek po mszy św. wieczornej ok. 17.30 w kościele, katecheza dla rodziców i chrzestnych, którzy chcą ochrzcić dziecko do końca sierpnia br.
  5. Dziękujemy wszystkim za ofiary na Wydział Teologiczny UŚ. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby archidiecezji.
  6. Prosimy do 25 czerwca o podanie treści intencji zamówionych do końca lipca br., by wydrukować je w biuletynach.
  7. Zaleca się rodzicom wysyłającym dzieci na kolonie i obozy letnie, by kierowali do kierownictwa sformułowane na piśmie żądanie, aby ich dzieciom umożliwiono spełnienie praktyk religijnych, a szczególnie udział w niedzielnej mszy św.