Narzeczeni

NARZECZENI - Dekanat Piekary Śląskie

NAUKI PRZEDMAŁŻEŃSKIE

* Bazylika NMP w Piekarach Śląskich

Marzec, czerwiec, wrzesień - cztery spotkania począwszy od 1. wtorku miesiąca o godz. 19:00

w Centrum Pielgrzymkowym.

* Brzeziny. Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa Nauki przedślubne po uprzednim ogłoszeniu(marzec/kwiecień).

W innym terminie w parafii pw. św. ap. Piotra i Pawła w Brzozowicach – Kamieniu.

* Brzozowice-Kamień. Parafia św. ap. Piotra i Pawła W marcu, czerwcu, wrześniu i grudniu

(cztery spotkania - w poniedziałek i wtorek pierwszego i drugiego tygodnia miesiąca) o godz. 19:00.

* Bytom. Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika Nauki odbywają się co kwartał

(marzec, czerwiec, wrzesień, grudzień) w poniedziałek, wtorek, środę o godz.19:00.

* Dąbrówka Wielka. Parafia Matki Bożej Wspomożenia Wiernych   Nauki przedślubne

po uprzednim ogłoszeniu (jesień).

* Józefka. Parafia św. Józefa w Piekarach Śląskich Nauki przedślubne po uprzednim ogłoszeniu (wiosna, jesień).

* Kozłowa Góra. Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy Od 21.03.2019 godz. 19:00 przez cztery kolejne czwartki.

Na jesień we wrześniu.

* Piekary Śląskie. Parafia Świętej Rodziny. Nauki weekendowe lub 6 spotkań co tydzień.

Terminy i zapisy przez stronę: przednamimalzenstwo.pl.

* Radzionków. Parafia św. Wojciecha Pierwsza i druga niedziela marca, czerwca, września, grudnia godz. 19:00.

* Rojca (Radzionków). Parafia Wniebowzięcia NMP Na początku maja i października (po wcześniejszym ogłoszeniu).

* Szarlej. Parafia Trójcy Przenajświętszej. Po uprzednim ogłoszeniu(marzec/kwiecień).

PORADNIA ŻYCIA RODZINNEGO:

* Kamień. Parafia św. ap. Piotra i Pawła: Urszula Smok, tel.: 785918252

* Radzionków. Parafia św. Wojciecha: czwartek 18.00-19.00.

* Piekary Śląskie. Świętej Rodziny: Małgorzata i Piotr Świątkiewicz, tel.: 664978670

DZIEŃ SKUPIENIA DLA NARZECZONYCH:

Miejsce: Piekary Śląskie. Parafia św. Rodziny (na osiedlu Wieczorka).

Terminy 2019: 10 lutego, 14 kwietnia, 14 lipca, 13 października.

Plan: 14.00 Konferencja (w domu parafialnym) 15.30 Okazja do spowiedzi 16:00Msza Święta.

Pary otrzymują potwierdzenie udziału w Dniu Skupienia. Nie trzeba się wcześniej zgłaszać.